CHI CLEANSE & SHINE 3'LÜ SET
CHI CLEANSE & SHINE 3'LÜ SET

CHI CLEANSE & SHINE 3'LÜ SET

Fiyat : ₺322,04  + KDV
KDV Dahil : ₺380,01
ADET :

CHI CLEANSE & SHINE 3'LÜ SET

CHI INFRA Şampuan

Saçı nazikçe temizler. Saçların ve saç derisinin nem dengesini düzeltir. Daha sağlıklı ve daha kolay şekil alabilen saçlar yaratır. Olağanüstü parlaklık katar. Iyonik ve katyonik nemlendirme teknolojisi kullanılarak üretilmiştir.SÜLFAT,GLÜTEN,PARABEN İçermez.

Kullanım Şekli: Yeterli miktarda CHI Infra sampuanı saç derisinden uca doğru eşit miktarda ıslak saça uygulayınız ve daha sonra iyice durulayınız.

CHI INFRA ONARICI BAKIM KREMİ

Saçların iç yapısını yeniden düzenler ve nem verir. Dayanıklılık ve esnekliği artırır. Saçları ve saç rengini korur. Daha sağlıklı ve daha kolay şekil alabilen saçlar yaratır. Olağanüstü parlaklık ve yumuşaklık katar. Iyonik ve katyonik nemlendirme teknolojisi kullanılarak üretilmiştir.GLÜTEN,PARABEN İçermez.

Kullanım Şekli: Saçınızı şampuanladıktan sonra, yeterli miktarda Chı Infra Treatment’ı saçınıza eşit olarak uygulayınız ve 5 dakika bekletiniz. Daha sonra iyice durulayınız.

INFRA SILK INFUSİON

Güçlü yapılandırma formülü sayesinde kuru ve yıpranmış saçları iyileştirir ve nem verir. Doğal ipek saç yüzeyindeki pul tabakasını yeniden oluştururken, ipek molekülleri saçlarınızın derinlerine nüfuz ederek nemi geri kazandırır, yumuşatır, elastikiyetini arttırır ve kırılmalara karşı korur.Durulanmayı gerektirmeyen, alkol içermeyen onarıcı bakım ürünüdür.İçerisinde bulunan doğal ipek, buğday ve soya proteini sayesinde nemi saçınıza hapseder ipeksi yumuşaklık ve parlaklık sağlar, elektriklenmeyi azaltır. Zarar görmüş saçları onarır ve güçlendirir.Az miktarda CHI Silk Infusion'u avcunuza dökünüz ve nemli saçın tamamına eşit miktarda uygulayınız.Durulamayı gerektirmez, daha sonra saçınıza istediğiniz şekli verebilirsiniz. GLÜTEN,PARABEN İçermez.