DERMOKIL GÜNEŞ KORUYUCU YÜZ KREMİ
DERMOKIL GÜNEŞ KORUYUCU YÜZ KREMİ

DERMOKIL GÜNEŞ KORUYUCU YÜZ KREMİ

Fiyat : ₺63,47  + KDV
KDV Dahil : ₺74,89
ADET :

DERMOKIL GÜNEŞ KORUYUCU YÜZ KREMİ

Dermokil Leke Karşıtı Güneş Kremi 50 SPF;Tüm cilt tipleri için özel olarak geliştirilmiştir. ✫ Natural skin serisinde konumlandırılmıştır. ✫ 50 spf + (güneş koruma faktörü içermektedir.) 50 koruma faktörü yüksek koruma faktörlü ürün demektir. Bu nedenle güneş hassasiyeti çok fazla olan cilt tipleri için de uygundur demektir. ✫ Vitamin c+ vitamin e+ mulberry ektrakt içermektedir. ( dut özü) ✫ Ürün 2 in 1 konseptindedir. Yani hem leke giderici bir krem ve hem de güneş kremi olarak hazırlanmış bir üründür. ✫Ambalaj tasarımı 50 ml ince uçlu tüptür ve kutu içinde piyasaya sürülecektir. ✫ ince tabakalı hafif hissiyatlı ve içeriğindeki filtrelerden dolayı sarı renkli parlak görünümlü bir kremdir. ( renklendirici içermez.) ✫kokusu powder notalarına sahiptir.

Özellikleri ve Kullanımı;Dermokil Leke Karşıtı Güneş Koruyucu Kremi; özel formülasyonu ile güneş lekeleri, yaşlılık lekeleri, çil lekeleri gibi lekelerin görünümünü azaltmaya yardımcı olur.

Cildin aydınlık ve canlı görünmesini sağlar.

50+ SPF UV koruma özelliği ile güneş ışınlarına karşı etkili bir koruma sağlar.

Cilt tarafından hızlı bir şekilde emilir.

Beyaz tortu ve yapışkan his bırakmaz.

Bayan ve erkek kullanımına uygundur.

Güneşe çıkmadan önce cilde bol ve eşit bir miktarda uygulanır. Özellikle yüzdükten, terledikten veya kurulandıktan sonra ürün tekrar uygulanmalıdır.

Öğle saatlerinde güneşten kaçınılmalı ve koruyucu krem uygulanmış olsa bile güneşte çok ürün süre kalınmamalıdır